Fotoja që do kishit dashur të shihnit, Lori Hoxha shfaqet siç e ka bërë mami (FOTO) – AlpeGossip
Fotoja që do kishit dashur të shihnit, Lori Hoxha shfaqet siç e ka bërë mami (FOTO)

Fotoja që do kishit dashur të shihnit, Lori Hoxha shfaqet siç e ka bërë mami (FOTO)

Plazhi dhe grimi nuk shkojnë së bashku. Ndaj dhe kur duam të realizojmë foto buzë detit, shpesh nxitojmë të vendosim syzet e mëdha që na fshehin një pjesë të fytyrës…Nuk është dhe shumë problem, megjithatë. Flokët e lagur dhe lëkura e nxirë i japin një shkëlqim të veçantë pamjes.

Nëse je blogere duhet më shumë kujdes, megjithatë edhe në këtë rast, pa grim, me flokë të lagur dhe lëkurë të nxirë, mund të realizosh foton e denjë për postim.

Lori sapo e ka bërë.

Duke na dhënë pamjen që ndoshta shumë nga ju kanë dashur të shihnin. Është po aq simpatike edhe e pagrimuar…dhe i ka shtuar prekjes së plazhit ekzotik, ku është me pushime dhe një tis melankolie në fytyrë që e bën veçanërisht tërheqëse.