14 mijë euro për një veshje, kush është këngëtarja shqiptare që jeton mes luksit të shfrenuar? - AlpeGossip
14 mijë euro për një veshje, kush është këngëtarja shqiptare që jeton mes luksit të shfrenuar?

14 mijë euro për një veshje, kush është këngëtarja shqiptare që jeton mes luksit të shfrenuar?

Pas martesës me të dashurin milioner, Adelina Tahiri duket se jeton mes luksit të shfrenuar.
Ajo ka qenë e dashuruar pas sendeve të shtrenjta por mesa duket që pas martesës me biznesmenin maqedonas Serjozha Markov, këngëtarja nuk kursen fare.

Madje as gjatë udhëtimeve ku seti i valixheve të saj kap shumën marramendëse.

Sipas faqes në “Whattheyëearing që dje publikoi shifrat e setit të saj të valixheve të udhëtimit.

Vetëm në foton e mëposhtme markat që mban Adelina Tahiri kapin shifrën e 14 mijë e 500 eurosh.

Ajo kishte veshur:

Luis vuitton City Trunk Bag (4,800€) ,

Run Away Sneaker (580€),

Neverfull Mon Monogram Bag (1.300€),

Nice Monogram Canvas Cosmetic Bag (1.870€),

Zaphyr55 Monogram Troll Case (3.050€), dhe Damier Graphite Pegase Zaphyr 55 Case (2.900€)