Video/ Miranda nga Shkodra do një burrë qejfli dhe me… – AlpeGossip
Video/ Miranda nga Shkodra do një burrë qejfli dhe me…

Video/ Miranda nga Shkodra do një burrë qejfli dhe me…

‘Dua një burrë të qejfit dhe me lekë’, kjo ka qenë kërkesa e Mirandës nga Shkodra sot në emisionin “Aldo Morning Show”.

39-vjeçarja tregoi se, ka qenë dy herë e martuar, por është ndarë, sepse nuk është përshtatur.

Ajo tha se, kërkon të martohet, pasi do që të bëjë fëmijë.

Për më shumë, ndiqni telefonatën e saj: