“KOMENTI MË IDIOT SHQIPTAR”/ Ronela Hajati nuk duron dot më – AlpeGossip
“KOMENTI MË IDIOT SHQIPTAR”/ Ronela Hajati nuk duron dot më

“KOMENTI MË IDIOT SHQIPTAR”/ Ronela Hajati nuk duron dot më

Ronela Hajati është shumë aktive në rrjete sociale ku ndjekësit i bëjnë komente nga më të ndryshmet. Së fundmi, këngëtarja ka bërë një status duke treguar komentin më idiot që bëjnë shqiptarët nëse të shohin duke qeshur.

'Komenti më idiot shqiptar', Ronela Hajati nuk duron dot më

“Komenti më idiot shqiptar, po të panë duke qeshur: Paske pi içik o jeta, Ku e ble këtë mallin, Sa paske pi mi”, ka shkruar ajo, e cila siç duket është lodhur nga këto komente.

'Komenti më idiot shqiptar', Ronela Hajati nuk duron dot më

Kujtojmë se Ronela është treguar gjithmonë shumë e drejtpërdrejtë. Ajo njihet për natyrën e saj energjike dhe të qeshur.

'Komenti më idiot shqiptar', Ronela Hajati nuk duron dot më