NUK DO TA NJIHNI/ Zbuloni si ka qenë Françeska Jaçe para operacioneve plastike! (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA NJIHNI/ Zbuloni si ka qenë Françeska Jaçe para operacioneve plastike! (FOTO)

NUK DO TA NJIHNI/ Zbuloni si ka qenë Françeska Jaçe para operacioneve plastike! (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Kjo përshkak të pamjes së saj seksi dhe tepër tërheqëse.

Megjithëse ditët e stome ajo është duke ”çmendur” rrjetin me bukurinë që ka, më përpara Françeska nuk duket sikur ka patur të njejtin sukses.

Vite më parë, kur Françeska ishte në hapat e para të karrierës së saj ajo dukej shumë ndryshe. Paraqitja e atëhershme nuk ka shumë ngjashmëri me atë çfarë bukuroshja është tani. Pra duket qartë se ka patur disa ndërhyrje në mënyrë që të bëhej kështu siç është.

E ftuar në një intervistë në vitin 2017, Françeska ka pranuar të ketë bërë operacion hundën dhe asgjë tjetër. Madje të njejtën gjë ka pohuar dhe në pyetjet e storyt të Instagramit të saj.

Por po ta shikojmë Françeskën në fotot më përpara mund të kuptojmë lehtësisht që ajo ka bërë dhe buzët e ndoshta pak mollëzat. Ndonëse është shprehur se ka patur dëshirë ti bëjë buzët por e ka penguar frika ne mund të themi se bukuroshja e ka kaluar frikën e saj me sukses dhe e ka bërë atë çfarë ka dëshiruar.

Ne na ngelet vetëm të themi se ndryshimi është bërë për mirë dhe jemi të lumtur që Françeska tani ndihet e lumtur me veten e saj.

  

/AlpeGossip.al