Klea Huta na prezanton me mamanë/ Këngëtarja i bën dedikimin emocionues (FOTO) – AlpeGossip
Klea Huta na prezanton me mamanë/ Këngëtarja i bën dedikimin  emocionues (FOTO)

Klea Huta na prezanton me mamanë/ Këngëtarja i bën dedikimin emocionues (FOTO)

Ajo njihet si një ndër brunet më simpatike të ekranit shqiptare cila dallohet për ëmbëlsin gjithmonë në daljet e saja.Këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram .

Klea ndau me ndjekësit e saj një foto të mamasë së saj dhe i bëri një dedikim shumë emocionues me fjalët që do bënin çdo nënë të ndihej krenare për të bijën.

“Po ti je bota ime o mirësia ime. Je buqeta më e bukur që kam parë ndonjëherë. Vetëm ty dua tët shoh të lumtur , ti të jesh më e lumtura në botë … Ti do kishe jetuar gjithë jetën në lëndina me lule e kopshte të mëdha, kurse unë do doja të qëndroja përjetë në prehërin tënd ma. Faleminderit Zot për çdo ditë që të kam ” shkruan Klea krah fotos