“U HABITËM”/ Robert Berisha pranon seks me para nëse paguani këtë shumë parash (VIDEO) – AlpeGossip
“U HABITËM”/ Robert Berisha pranon seks me para nëse paguani këtë shumë parash (VIDEO)

“U HABITËM”/ Robert Berisha pranon seks me para nëse paguani këtë shumë parash (VIDEO)

Robert Berisha do të jetë i ftuar këtë fundjavë në emisionin “Pop Culture”. Moderatori Kelvi Kadilli ka publikuar spotin e emisionit dhe zbulon momentet më pikantë të intervistës.

Kelvi e pyet nëse i kanë ofruar ndonjëherë të kryejë marrëdhënie seksuale në këmbim të parave dhe këngëtari nuk nguroi të zbulonte të vërtetën.

“Që kur kam hapur Instagramit kam marrë shumë mesazhe të çuditshme. Por do të pranoja me 1 milionë e një qind euro” – tha Robert Berisha, i nxitur edhe nga moderatori.

Ndër të tjera, ai zbulon se është preferuar më shumë nga femrat, pasi u martua me Nora Istrefi dhe të shumta janë ato që e “gjuajnë”. Mirëpo, Roberti është bashkëshort i dedikuar vetëm të shoqes Nora Istrefi dhe vajzës Reene, ndaj këto tema janë thjesht për show.