Koha për të guxuar/ Trendet e reja të make up-it duken kështu (FOTO) – AlpeGossip
Koha për të guxuar/ Trendet e reja të make up-it duken kështu (FOTO)

Koha për të guxuar/ Trendet e reja të make up-it duken kështu (FOTO)

Jemi në javët (muajin) e modës dhe është periudha më frymëzuese për këdo! Cilat janë trendet e reja të veshjeve, flokëve apo make up-it? Çfarë i ka frymëzuar kësaj here stilistët? Ky artikull i dedikohet trendeve të reja të grimit, të cilat flasin për ngjyra të ndezura, xixa dhe art të vërtetë mbi fytyrë.

Nëse mendoni se sytë e guximshëm kërkojnë një buzëkuq natyral, ndryshoni mendje.

 

Make up i freskët dhe natyral.

Nuk ka nevojë për dritëhije nëse në sy ka xixa. Guxoni!

Peneli këtë sezon do të bëhet kështu!

Vepër arti në sy apo buzë.

Neoni është një nga tonet që duhen provuar me patjetër. Pjesa tjetër e make up-it të jetë natyrale.

Ngjyrat e gjithë universit drejt e në sytë tuaj!