Nuk rezistoi dot/ Gashi zbulon bashkëpunimin me Ledri Vulën dhe kënga është fiksuese (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk rezistoi dot/ Gashi zbulon bashkëpunimin me Ledri Vulën dhe kënga është fiksuese (VIDEO)

Nuk rezistoi dot/ Gashi zbulon bashkëpunimin me Ledri Vulën dhe kënga është fiksuese (VIDEO)

That’s mine” mban titullin bashkëpunimi i parë muzikor mes reperit Gashi dhe Ledri Vulës. Reperi Gashi ka publikuar një sekuencë të këngës në profilin e tij në “Instagram”. Ata kanë zgjedhur ta performojnë për herë të parë këngën në Sunny Hills Festival dhe duket se turma e ka adhuruar menjëherë.

Ndërsa Gashi këndon në gjuhën angleze, reperi Ledri Vula i qëndron besnik si gjithmonë gjuhës shqipe.

View this post on Instagram

“That’s Mine” NEXT!!! 😱🔥

A post shared by GASHi (@gashi) on