Dua Lipa publikon fotot intime me të dashurin e saj/ Ylli i famshëm botëror ka diçka për ti thënë (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa publikon fotot intime me të dashurin e saj/ Ylli i famshëm botëror ka diçka për ti thënë (FOTO)

Dua Lipa publikon fotot intime me të dashurin e saj/ Ylli i famshëm botëror ka diçka për ti thënë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, prej kohësh është në një lidhje me modelin Isaac Carew, lidhje e cila është komentuar shumë në media për shkak të krizave që çifti pati pak kohë më parë kur u ndanë e tani janë bashkuar sërish.

Çifti tashmë ruan një harmoni shumë të mirë, dhe këtë e tregojnë edhe në imazhet që ndajnë me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi Dua ka publikuar për ndjekësit e saj në Instagram një kolazh fotografish, ku shfaqet në çaste intime me të dashurën e saj.

Madje, në një prej imazheve, këngëtarja 23-vjeçare shfaqet teka ia kap të pasmet të dashurit, ndërsa ai është i zhveshur. Përpos shumë komenteve të fansave është një koleg i Duas i cili ka lënë një koment të bukur.

“Oh ju të dy”, ka shkruar i famshmi Sam Smith si koment në fotografinë e Dua Lipës bashkë me Isaac dhe ka vendosur një emoji me sytë me zemra.