NUDO NËN ÇARÇAF/ Vip-et që pozuan lakuriqë nga shtrati dhe “tërbuan” rrjetin: Nga Zaimina tek Bleona (FOTO) – AlpeGossip
NUDO NËN ÇARÇAF/ Vip-et që pozuan lakuriqë nga shtrati dhe “tërbuan” rrjetin: Nga Zaimina tek Bleona (FOTO)

NUDO NËN ÇARÇAF/ Vip-et që pozuan lakuriqë nga shtrati dhe “tërbuan” rrjetin: Nga Zaimina tek Bleona (FOTO)

Fotografit artistike shpeshherë  na shtojnë shumë kureshtjen kur në të shohim  një personazh të famshëm,i cili është  tërësisht i zhveshur.  Me siguri të plotë ne  mund ta kosiderojmë një reklam që vip-et përdorin për të tërhequr vëmendje.

Jo vetëm në atë të huaj por edhe në showbiznesin shqiptar pozimi nudo ka filluar të bëhet një trend i ri. Dhe këtu nuk e kemi fjalën për modelet, për të cilat realizimi i fotove të zhveshura është pjesë e punës, por so tështë prezent  edhe te disa këngëtare, aktore moderatore të cilat kanë guxuar të pozojnë para aparatit vetëm me një çarçaf.

Ne iu njohim me disa nga femrat më seksi të ekranit shqiptar të cilat tërbuan rrjetin me fotot ku shfqaen joshës edhe sensuale.

Françeska Jaçe

Marina Fara

Zaimina Vasjari

Bleona Qereti

Angela Martini

AlpeNews.al