NUK FITOI NJË OSCAR POR…/ Kylie Jenner ja doli të merrte vëmendjen e të gjithëve me fustanet e saj – AlpeGossip
NUK FITOI NJË OSCAR POR…/ Kylie Jenner ja doli të merrte vëmendjen e të gjithëve me fustanet e saj

NUK FITOI NJË OSCAR POR…/ Kylie Jenner ja doli të merrte vëmendjen e të gjithëve me fustanet e saj

Kylie Jenner nuk fitoi një Oscar për Këngën më të Mirë Origjinale për perfomancën e saj në “Rise and Shine”, megjithatë ia doli që të vidhte vëmendjen e të gjithëve në festën Vanity Fair Oscar Party. Kylie veshi jo një, por dy fustane.

Fillimisht u paraqit me këtë super fustan nga Ralph & Russo, për të cilin mund të merrni kohën tuaj për ta adhuruar.

Dhe Oscar për fustanet më mbresëlënës shkon për

Pastaj u zhduk dhe ia behu me një tjetër fustan, këtë herë të kuq flakë nga Vivienne Westwood. Sërish merrni kohën tuaj për ta adhuruar.

View this post on Instagram

after party ♥️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

Ja dhe Kim meqë po pyesni.