Ja çfarë thotë miliarderi iranian kur pyetët për Morenën edhe pas ndarjes – AlpeGossip
Ja çfarë thotë miliarderi iranian kur pyetët për Morenën edhe pas ndarjes

Ja çfarë thotë miliarderi iranian kur pyetët për Morenën edhe pas ndarjes

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku këto javë ka qenë pa diskutim një ndër personazhet më të përfolura në media.
Ajo u përfol për një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhani, gjersa vetëm pak ditë më pas për arsye të panjohura, ata u ndanë.