E pabesueshme: Big Mama tregon sa kg ka humbur – AlpeGossip
E pabesueshme: Big Mama tregon sa kg ka humbur

E pabesueshme: Big Mama tregon sa kg ka humbur

Këngëtarja e njohur Big Mama është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.
Ajo është një personazh mjaft aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat është çdo herë aktive.

Aplikacioni Instagram së fundmi ka sjell një risi, ku u mundëson ndjekësve që të bëjnë pyetje në drejtim të një personazhi.

Kjo gjë është kthyer në trend te figurat publike, teksa edhe këngëtarja Big Mama ua ka dhënë fansave një hapësirë të tillë për të bërë pyetje.

Një nga pyetjet më interesante drejtuar asaj ka qenë interesimi për të ditur sa kilogramë ka humbur ajo gjithsej, duke qenë se është dobësuar vërtetë shumë.

Big Mama pa asnjë hezitim është përgjigjur duke thënë se ka humbur 40 kilogramë gjithsej.

Një shifër e tillë duket të jetë vërtet frymëzuese për fansat e këngëtares, pasi ajo tashmë ka arritur të ketë linja të lakmueshme trupore.