“I KAM FITUAR ROLET PËRMES SEKSIT”/ Aktorja e njohur e pranon publikisht (FOTO) – AlpeGossip
“I KAM FITUAR ROLET PËRMES SEKSIT”/ Aktorja e njohur e pranon publikisht (FOTO)

“I KAM FITUAR ROLET PËRMES SEKSIT”/ Aktorja e njohur e pranon publikisht (FOTO)

Aktorja britanike Charlotte Kirk ka bërë një deklaratë aspak të zakonshme sa i përket mënyrës së si ajo i ka fituar rolet e filmave në karrierën e saj. Charlotte ka thënë për Dailymail se disa prej roleve ajo i ka fituar përmes shtratit; por e gjitha ke qenë në dëshirën e saj dhe asnjëherë nuk ka qenë e detyruar.

Në fillim të karrierës së saj, aktorja britanike ka marrë një sms nga miliarderi James Paker, ish-i dashuri i Mariah Carey, i cili e kishte ftuar të shkonte në një hotel, pasi kishte një mundësi të artë për të.

Chralotte shkoi në hotelin Bel Air ku James e njohu me një personalitet të rëndësishëm në kinematografi, kreun e studios Warner Bros, me të cilin kaloi më shumë se dy orë.

Aktorja e ka pranuar se ka fjetur me të disa herë, pasi ashtu ka dëshiruar vetë.