I fiksuar pas makinave dhe jetës luksoze, çfarë bëhet sot me ish-bashkëshortin e Bleonës (FOTO) – AlpeGossip
I fiksuar pas makinave dhe jetës luksoze, çfarë bëhet sot me ish-bashkëshortin e Bleonës (FOTO)

I fiksuar pas makinave dhe jetës luksoze, çfarë bëhet sot me ish-bashkëshortin e Bleonës (FOTO)

Bleona Qerreti vazhdon akoma të jetë single, dhe madje sic e ka shprehur në kërkim të mashkullit perfekt.

Bleona është një nga femrat më të bukura dhe më guximtare në botën e showbizit shqiptar por pavarësisht kësaj ajo akoma nuk e ka gjetur princin e kaltër.

Bleona e fshehu për disa kohë divorcin e para viteve me Gani Bardhin, derisa më në fund e publikoi duke thënë se ajo dhe ish-burri kishin mbetur miq të mirë.

Gjatë martesës me Bleonën, biznesmeni nga Kosova u bë një personazh tejet i lakuar në mediat shqiptare, e po aq i komentuar edhe pas ndarjes nga këngëtarja.

Megjithatë, vetëm dy vjet pas ndarjes Gani Bardhi u fejua me një amerikane 40-vjeçare, me të cilën vazhdon të jetë edhe sot.

Bardhi i është përkushtuar pasionit të tij për makinat, ndërsa thuhet se prej kohësh ka nisur bashkëjetesën, ndërsa është në prag të martesës me partneren e re