“GOLDEN GLOBES”/ Kush ishin YJET që i zhgënjyen të gjithë me veshjet e “make upi-n” e tyre (FOTO) – AlpeGossip
“GOLDEN GLOBES”/ Kush ishin YJET që i zhgënjyen të gjithë me veshjet e “make upi-n” e tyre (FOTO)

“GOLDEN GLOBES”/ Kush ishin YJET që i zhgënjyen të gjithë me veshjet e “make upi-n” e tyre (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u mbajt eventri i rëndësishëm  “Golden Globes” për të 76 vit radhazi. Dhjetra yje të industrisë së filmit ishin të pranishëm në event duke risjellë në vëmendje për të gjithë botën arritjet e tyre në botën e kinematografisë.

Por nga të pranishmit, disa prej tyre zhgënjyen tërësisht publikun me paraqitjen e tyre duke përfshirë këtu veshje, make upin apo dhe stilin e flokëe.

Lucy Liu dhe Anne Hathaëay kryesuan listën e yjeve të veshur më keq në ndarjen e çmimente të këtij viti.

Francia Raisa, Renee Bargh, dhe Jodie Comer gjithashtu ishin në listën e yjeve të veshur më keq.

Anne Hathaway

Heidi Klum

Lucy Liu

Judy Greer

Caitriona Balfe

Maya Rudolph

Francia Raisa’

 

/AlpeNews.al