PA ASNJË AKSESOR SHTESË/ Ja 5 modelet e flokëve që do jenë trendi i këtij dimri – AlpeGossip
PA ASNJË AKSESOR SHTESË/ Ja 5 modelet e flokëve që do jenë trendi i këtij dimri

PA ASNJË AKSESOR SHTESË/ Ja 5 modelet e flokëve që do jenë trendi i këtij dimri

Nëse po bëheni gati të blini kapuçe apo kapele për këtë dimër, lërini fare sepse trendet e reja të flokëve nuk do të kenë aspak nevojë për aksesorë shtesë.

Ky dimër do të ketë një stil të ri flokësh dhe po flasim për modele interesante që janë prezantuar nga ikonat e modës dhe shumë shpejt do t’i shihni në rrugët e qytetit.

Clayton Hawkins parukieri që ka punuar me Elizabeth Olsen, Dakota Johnson dhe Vanessa Hudgens ka prezantuar modelet e reja që do jenë risia e kërij sezoni dimri.

1.Flokët e kapura bishtkali poshtë

2.Flokët me valëzim dhe shkëlqim

3.Flokët e kapura nyje

4.Flokë të drejtë të krehura nga jashtë

5.Flokët e lidhura me kordele