TË LIDHUR PREJ VITESH/ Ja çfarë sakrificë ka bërë Bojken Lako për Semin (FOTO) - AlpeGossip
TË LIDHUR PREJ VITESH/ Ja çfarë sakrificë ka bërë Bojken Lako për Semin (FOTO)

TË LIDHUR PREJ VITESH/ Ja çfarë sakrificë ka bërë Bojken Lako për Semin (FOTO)

Kantautori Bojken Lako ishte i ftuar sot në “E Diell” ku foli për videoklipin e tij më të fundit “Dance on the weekend”, por edhe për jetën private.

I pyetur se cila ka qenë çmenduria më e madhe që ka bërë për hir të dashurisë, Bojkeni u përgjigj: “Kam hequr dorë nga veset për hir të saj”.

“Dashuria më orienton edhe në shpërthime të mëdha si emocionale ashtu dhe artistike. Besoj që është një rrugë e mirë për të gjithë ata që e ndjejnë ndikimin e dashurisë së mirë”, u shpreh Bojkeni.

Kujtojmë që Bojken Lako është prej disa vitesh në një lidhje me këngëtaren Semi Jaupaj.