Sharon Stone nuk e njeh plakjen/ Duket sa gjysma e moshës së saj (FOTO) – AlpeGossip
Sharon Stone nuk e njeh plakjen/ Duket sa gjysma e moshës së saj (FOTO)

Sharon Stone nuk e njeh plakjen/ Duket sa gjysma e moshës së saj (FOTO)

Sharon Stone është njëra nga aktoret më të mira ndonjëherë, kështu është vlerësuar nga kritikët dhe e tillë po vazhdon të mbetet.

Edhe pse në moshën 60-vjeçarja ajo duket shumë më e re, transmeton Indeksonline.

Sharon ka treguar në imazhet e fundit format trupore dhe gjithashtu aftësinë e saj për të bërë kamerën për vete.