FUSTANI-XHAKETË/ Moderatoret shqiptare “nuk e ndajnë”, kujt i shkon më shumë? – AlpeGossip
FUSTANI-XHAKETË/ Moderatoret shqiptare “nuk e ndajnë”, kujt i shkon më shumë?

FUSTANI-XHAKETË/ Moderatoret shqiptare “nuk e ndajnë”, kujt i shkon më shumë?

Veshja është një nga pikat më të rëndësishme për vajzat e ekranit.

Dalja e tyre në telelevizion çdo javë me veshje të ndryshme duket se është një problem më vete e të gjitha i kuptojme arsyet!

Tashmë ato e kanë gjetur zgjidhjen, një pjesë e madhe e tyre në transmetimet e tyre televizive patjetër kanë pasur një fustan-xhaketë. Veçantërisht Marina Vjollca këtë veshje e ka pjesë tē sajën ku ajo në shumë puntata të spektaklit “Klanifornia” është parë vetëm me veshjen fustan xhaketë dhe të themi që duket bukur dhe këndshëm si çdo herë.

Ajo na ka bërë të ditur dhe me foton e postuar së fundmi që mbrëmjen e sotme do jetë e veshur pikerisht kështu.

View this post on Instagram

Shihemi neser ne “Klanifornia”❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

Cfare kemi sonte? 📺

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

AlpeGossip.al ju sjell foto edhe të moderatoreve të tjera me fustanin xhaket dhe ju lë ju të vendosni se cilës i shkon më shumë?

View this post on Instagram

Makeup and hair by @il.spa.hammam ❤️

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

View this post on Instagram

E Diell nis sot ne 15:00 me #PerPuthen💋

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla) on