“NUK E PRISNIM”/ Tayna po përgatit surprizën më të madhe për fansat e saj (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E PRISNIM”/ Tayna po përgatit surprizën më të madhe për fansat e saj (FOTO)

“NUK E PRISNIM”/ Tayna po përgatit surprizën më të madhe për fansat e saj (FOTO)

Shumë shpejt Tayna është kthyer në një prej rrepereve më të dashura e të përfolura të showbizz-it shqiptar.

Këngët e saj kanë rezultuar të gjitha mjaft të suksesshme dhe duket se ajo nuk ka të ndalur.

Pas suksesit të ‘Doruntinës’ një projekt ndryshe nga ato që jemi mësuar t’i dëgjojmë nga ajo duket se Tayna ka ndër mend të përgatisë surprizën më të madhe për fansat e saj.

Në Instastories e pyetur nga fansat e saj nëse dëshiron të nxjerrë një album të ri, reperja është përgjigjur se këngët e saj janë hit-e dhe janë këngë që do të dëgjohen ndër vite.

E ndonëse nuk kemi marrë një përgjgije konkrete prej saj duket se ajo dëshiron t’a përgatisë një album sepse ka pyetur fansta më pas nëse duhet t’a lançojë ose jo një të tillë.