SEZONI I VJESHTËS/ Këta janë thonjtë më të bukur që ua pamë modeleve në Javën e Modës – AlpeGossip
SEZONI I VJESHTËS/ Këta janë thonjtë më të bukur që ua pamë modeleve në Javën e Modës

SEZONI I VJESHTËS/ Këta janë thonjtë më të bukur që ua pamë modeleve në Javën e Modës

E kemi thënë disa herë që manikyri French është trendi më i madh i këtij viti, por nëse dëshironi diçka më bindëse, atëherë hidhuni një sy trendeve të manikyrëve që vijnë direkt nga pasarelat e famshme të sezonit pranverë-verë 2020. Java e Modës në Nju Jork tregoi edhe një herë se manikyri French nuk ka pse të kufizohet vetëm në dizajnin e bardhë dhe rozë, pasi ka disa modele e ngjyra që mund ta bëjnë atë të duket më modern. Megjithatë, edhe ato vajza që nuk janë aspak fanse të French-it, mund të duken trendy duke u frymëzuar nga modelet e tjera që u panë në sfilatat e prezantimit të koleksioneve të 2020-ës.

Khaite

French minimalist

Rebecca Minkoff

Një model modern perfekt për vjeshtën dhe dimrin

Kith

Një version modern i French-it

Pyer Moss

Shumëngjyrësh

Alice + Olivia

French me pika

Phillip Lim

Chic pa shumë përpjekje

Jeremy Scott

Thonj nostalgjikë

Prabal Gurung

Sërish French

Oscar de la Renta

French ombre

Christian Siriano

French futurist