NJË FAMILJE E BUKUR/ Bashkohen Mozzik dhe Loredana (FOTO) – AlpeGossip
NJË FAMILJE E BUKUR/ Bashkohen Mozzik dhe Loredana (FOTO)

NJË FAMILJE E BUKUR/ Bashkohen Mozzik dhe Loredana (FOTO)

Mozzik dhe Loredana kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tyre private. Ndarja e çiftit bëri shumë bujë dhe po ashtu deklaratat e tyre ndaj njëri-tjetrit.

Gjatë këtyre muajve në karantinë, Mozzik e ka shprehur shpesh faktin që i mungonte vajza e tij, Hana, e cila jeton me Loredanën.

Por më në fund babë e bijë janë bërë bashkë dhe për më shumë, me këtë rast janë bashkuar edhe Mozzik me Loredanën.

Të dy kanë postuar foto nga e njëjta shtëpi duke treguar se janë së bashku si një familje e lumtur.