PARTY I "ÇMENDUR" I TV KLAN/ VIP-at festojnë mbrëmjen e fundvitit me kërcime siper tavolinave (FOTO) - AlpeGossip
PARTY I “ÇMENDUR” I TV KLAN/ VIP-at festojnë mbrëmjen e fundvitit me kërcime siper tavolinave (FOTO)

PARTY I “ÇMENDUR” I TV KLAN/ VIP-at festojnë mbrëmjen e fundvitit me kërcime siper tavolinave (FOTO)

Ashtu siç është bërë tashmë zakon, çdo fundiviti televizonet apo të gjithë punëmarrësit e tjerë organizojnë mbrëmje për punonjësit e tyre.

I pari ka qenë televizioni Klan ai i cili ka organizuar një party në një nga clubet e Tiranës në të cilën kanë qenë të opranishëm figura të famshme të ekranit.

Përmes fotove e videove të publikuara prej tyre shohim se ka qenë një party i “çmendur” ku ndër protagonistet që bie në sy është edhe gazetarja e njohur Alma Cupi e cila shihet të kërcejë sipër tavolinave.

Nga Ermal Mamaqi me stafin e tij e deri tek velina bukuroshe e “Stop” , në fotot e mëposhtme mund të shihni momente nga party i mbrëmshëm:

Shef Alfio dhe Shef Indriti

 

Ermal Mamaqi me stafin e tij

Alma Cupi

Olsi bylyku dhe Bes Kallaku

Alesia Bami

Ardit Gjebrea dhe Bes Kallaku

Jul Deda, Turjan Hysko, Albano Bogdo…

 

Albert Dumani

Eglein Laknori, Visjan Ukcenaj, Albano Bogdo

/AlpeNews.al