DO E DASHUROJE NJË TË VARFËR? Xhesika Ndoja shokon me përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
DO E DASHUROJE NJË TË VARFËR? Xhesika Ndoja shokon me përgjigjen (FOTO)

DO E DASHUROJE NJË TË VARFËR? Xhesika Ndoja shokon me përgjigjen (FOTO)

Xhesika Ndoja mbetet një nga këngëtaret më të komentuara në media, sidomos për jetën e saj private për të cilën na ka zbuluar më shumë së fundmi.

Xhesika ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram ku një prej tyre e pyet nëse do dashurohej me një mashkull të varfër.

“Do e dashuroje një të varfër nëse ai ta shpreh dashurinë më bukur sesa ai që është i pasur?”, ishte pyetja për Xhesikën.

“Më bëre të qesh po nuk them që do dashurohesha sepse ajo vjen pa e menduar. Tani dhe një person të varfër nuk bëj dot me të sepse dashuria vjen nga stomaku”, u përgjigj këngëtarja.