Blunt dhe Real 1 harrojnë Era Istrefin dhe provokojnë Encën: “Më mirë t’ja ha c***n Encës se është më e madhe!” – AlpeGossip
Blunt dhe Real 1 harrojnë Era Istrefin dhe provokojnë Encën: “Më mirë t’ja ha c***n Encës se është më e madhe!”

Blunt dhe Real 1 harrojnë Era Istrefin dhe provokojnë Encën: “Më mirë t’ja ha c***n Encës se është më e madhe!”

Pak javë më parë, mes reperave Real 1 dhe Dj Blunt e labelit RedBox “shpërtheu” një konflikt, i cili do të kishte përfunduar me pasoja nëse nuk do të ishte për ndërhyrjen e policisë.

Një nga provokimet e reperave ishte fjalia në një strofë të këngës së tyre të fundit, ku thonë “Ia ha c***n Era Istrefit.

Tashmë që konflikti u qetësua, djemtë kanë shënjestruar një tjetër këngëtare shqiptare.
E këtë herë bëhet fjalë për Encën.

Në një video të postuar nga djemtë në Instagram thuhet nga Real 1: “E kam ndërruar, më mirë t’ja ha c***n Encës sepse e ka më të madhe”.

Duket se djemtë i kanë marrë këngëtaret shqiptare me rradhë…! /Blitz.al/

Videon shikojeni këtu