Si dy binjake/ Ngjashmëria e vajzave të Kylie Jenner dhe Kim Kardashian po habit rrjetin (FOTO) - AlpeGossip
Si dy binjake/ Ngjashmëria e vajzave të Kylie Jenner dhe Kim Kardashian po habit rrjetin (FOTO)

Si dy binjake/ Ngjashmëria e vajzave të Kylie Jenner dhe Kim Kardashian po habit rrjetin (FOTO)

Ata akoma pa lindur u bënë të famshme për shkak të famës së madhe që gëzojnë mamatë e tyre. Stormi Webster dhe Chikago West na kanë habitur me ngjashmërinë e madhe që kanë me njëra tjetrën.

Në një foto të postuar në Instagram nga Kylie ku vajzat janë të veshura me pizhame ngjyrë rozë duket mjaft mirë se ata përveç ngjyrës së lëkurës kanë të ngjashme edhe shumë tipare. Nga flokët më kaçurrela e deri tek sytë e zinj dhe të mëdhenj. Kanë qenë të shumtë ata që kanë komentuar në foton e Kylie mbi ngjashmërinë e madhe të vajzave dhe sigurisht kanë shprehur dashurinë për ta sepse në fakt duken si dy kukulla të vogla dhe është e pamundur ti rezistosh.