Super seksi, por Trejsi Sejdini është edhe vajzë për shtëpi! Ja FOTO që e vërteton - AlpeGossip
Super seksi, por Trejsi Sejdini është edhe vajzë për shtëpi! Ja FOTO që e vërteton

Super seksi, por Trejsi Sejdini është edhe vajzë për shtëpi! Ja FOTO që e vërteton

Trejsi Sejdini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit, fillimisht pas videove ku bënte sherr e gjuante me shishe në club, më pas tërhoqi vëmendjen me fotot provokuese dhe tashmë njihet si “Miss Universe Albania”, kurorë të cilën e fitoi pak ditë më parë dhe që siç është shprehur do na përfaqësojë denjësisht në Amerikë.
Mirëpo ndonëse në rrjete sociale e shihni provokuese e super seksi, Trejsi është edhe vajzë për shtëpi. Këtë e vërteton foto e postuar nga ajo mbrëmjen e djeshme ku tregon se darkën e ka gatuar ajo në shtëpi. “E bërë nga unë”, shkruan modelja e cila siç duket i pëlqen të gatuajë vetë.