Kanë thënë se kopjonte Çanin e Ledionin, Kelvi Kadilli: U jam referuar në të shkuarën sot jam si… – AlpeGossip
Kanë thënë se kopjonte Çanin e Ledionin, Kelvi Kadilli: U jam referuar në të shkuarën sot jam si…

Kanë thënë se kopjonte Çanin e Ledionin, Kelvi Kadilli: U jam referuar në të shkuarën sot jam si…

Këtë javë i ftuari iAulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në emisionin “Thumb” ka qenë Kelvi Kadilli.

Që në fillimet e tij thuhej se ai përpiqej të imitonte Ledion Liçon apo Arian Çanin në moderim. Në fakt Kelvi nuk e mohon këtë gjë. Në intervistën e tij në “Thumb” ai është shprehur se atyre u është referuar apo sot është vetvetja.

“Mua më frymëzon shumë Ledion Liço e pashë si referim tek kënga që bëra duke marrë parasysh edhe nga ekperienca e tij. . Raporti ynë ëhstë afruar shumë më tepër qëkur unë fillova punë në Top Channel . Më tha je kafshë komplet. Dikur i referohesha Çanit, Ledionit më tëpër ndërsa sot nuk kopjoj asnjë. “,- është shprehur Kelvi.