“DO TË MBAJ DERI SA TË TË SHOH…”/ Fjolla Morina përlot me dedikimin për gjyshen e ndjerë – AlpeGossip
“DO TË MBAJ DERI SA TË TË SHOH…”/ Fjolla Morina përlot me dedikimin për gjyshen e ndjerë

“DO TË MBAJ DERI SA TË TË SHOH…”/ Fjolla Morina përlot me dedikimin për gjyshen e ndjerë

Fjolla Morina ka humbur para dy ditësh gjyshen e saj të shtrenjtë. Këtë lajm e bëri të ditur vetë ajo përmes një postimi në “InstaStory”. Këngëtarja ndau me ndjekësit e saj disa imazhe që mesa duket i ka realizuar së fundmi më të, krahas së cilave i dedikoi dhe një mesazh mjaft emocionues.

Me kete buzeqeshje do te mbajme mend gjithe jeten! U prehsh ne paqe gjyshja ime e dashur. Ditelindjen tende neser do ta festojme pak me ndryshe. Duart tona te lidhura ne momentet e fundit te jetes tende nuk do t’i harroj kurre”, shkroi Fjolla krahas fotos. 

Dhimbja është e madhe për këngëtaren, e cila para pak çastesh  i kushtoi disa fjalë prekëse gjyshes së ndjerë përmes një fotoje të publikuar në Instastory.

“Do të mbaj derisa të shoh përsëri, gjyshe”, ka shkruar Fjolla krahas fotos.

Kujtojmë se Fjolla Morina po jeton prej kohësh një histori dashurie me Fisnik Sylën. Lidhja e tyre u zbulua pasi Fjolla u përfshi në telashe me policinë dhe historia e dyshes ka qenë e mbushur me ngjarje në një periudhë shumë të shkurtër.

Teksa Fjolla është shpallur në kërkim ndërkombëtar nga policia që nga muaji prill, ajo vazhdon të shijojë në maksimum jetën e saj familjare. Më herët ajo ka publikuar në Instagram një video të vajzës së vogël, Alyah, e cila mëson të kërcejë një kurs baleti. Të njëjtat pamje ka ndarë në profilin e tij në Instagram edhe Fisnik Syla. Ai ka postuar foto të së voglës dhe ka etiketuar në postim Alyah-n dhe Fjollën shoqëruar me figurën e një zemre të kuqe. Me këtë gjest ai ka treguar publikisht se ka një lidhje shumë të fortë me fëmijët e partneres.