NGA LULET TEK VITET 60/ Trendet që do të bëjnë namin në Instagram për këtë muaj – AlpeGossip
NGA LULET TEK VITET 60/ Trendet që do të bëjnë namin në Instagram për këtë muaj

NGA LULET TEK VITET 60/ Trendet që do të bëjnë namin në Instagram për këtë muaj

Veshjet e ëmbla,  pamjet minimaliste dhe stili i viteve 60 do të jenë dissa nga trendet e muajt maj,të cilat do ti shohim kudo.

Muaj maj është i preferuari i femrave pasi është koha më e mirë për të kombinuar veshjet. Prandaj vajza përgatituni dhe zgjidhni edhe ngjyrat më In të momentit.

Nëse akoma jeni në dilm për veshjet që ju duhen gjatë majt ne ju njohim me disa nga trendet më cool dhe që do të bëjnë namin.

View this post on Instagram

Gingham style @kitristudio #kitrigirls

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

View this post on Instagram

Cute night with @asos + @lifeisbeautiful 🌺

A post shared by LOTTE 🍝 (@asos_lotte) on

 

AlpeNews.al