PO BËJNË NAMIN KËTË VERË/ Ja disa ide për thonjtë "stiletto" (FOTO) - AlpeGossip
PO BËJNË NAMIN KËTË VERË/ Ja disa  ide për thonjtë “stiletto”  (FOTO)

PO BËJNË NAMIN KËTË VERË/ Ja disa ide për thonjtë “stiletto” (FOTO)

Kush nuk i adhuron stiletto-t – takat e larta me majë të hollë për të cilat vajzat janë gati të sakrifikojnë, edhe pse nuk janë shumë komode? Pikërisht nga këto këpucë aq të dashura e kanë marrë emrin edhe thonjtë stiletto, duke qenë se kanë një majë të hollë e të mprehtë, fiks si stiletto-t. Epo, këta thonj po bëjnë namin këtë sezon dhe janë “aksesori” që ju duhet patjetër në plazh. Për të mos përmendur faktin që janë të preferuarit e VIP-ave si: BeyoncéRihanna, motrave KardashianJenner etj. Prandaj, nëse ende nuk i keni provuar, në takimin e radhës tek estetistja e dini çfarë do të kërkoni. Mund të frymëzoheni nga modelet e mëposhtme.

1

E kuqe flakë

2

Rozë xhelatinë

3

Gucci Gang

4

Pasqyrë

5

Nude me gurë

6

Kristal

7

Blu bebeje

8

Uthull

9

Art

10