FOTO/ Vetëm 19 vjeç… shfaqet super seksi, po shikoni si i ka dalë ‘gunga e gamiljes’… – AlpeGossip
FOTO/ Vetëm 19 vjeç… shfaqet super seksi, po shikoni si i ka dalë ‘gunga e gamiljes’…

FOTO/ Vetëm 19 vjeç… shfaqet super seksi, po shikoni si i ka dalë ‘gunga e gamiljes’…

Është vetëm 19 vjeçe dhe duket se roli i mamasë i pëlqen shumë.

Bëhet fjalë për Sofia Richie, e cila është e dashura e Scott Disick. Duket se ata kanë nisur një lidhje dashurie serioze midis tyre, pasi Scott e ka prezantuar të dashurën me dy fëmijët e tij, Mason dhe Penelope.

Aktualisht ata ndodhen në Meksikë, ku po kalojnë disa ditë pushimi. Sofia Richie është e fokusuar jo vetëm tek fëmijët e të dashurit, por edhe tek qenushi i saj, të cilin nuk e heq për asnjë moment nga duart.

Scott Disick është ish partneri i Kourtney Kardashian, e cila gjithashtu ka gjetur dashurinë në krahët e dikujt tjetër