HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rasheli është një “GAFORRE” tipike dhe SUPER… seksi! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rasheli është një “GAFORRE” tipike dhe SUPER… seksi! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rasheli është një “GAFORRE” tipike dhe SUPER… seksi! (FOTO)

Rashel Kolaneci konsiderohet si një ndër vajzat më të bukura të showbizit shqiptar dhe shumë e lakmuar për super format trupore.

Në horoskop ajo i takon shenjës së “Gaforres”, dhe AlpeNews.al ju sjell arsyet pse ajo është një përfaqësuese e denjë e kësaj shenje.

Gaforret janë shenjë kardinale, ndaj asnjëherë nuk janë “mesatarë” në arritjet e tyre. E tillë është edhe Rasheli, e cila gjithnjë kërkon të jetë lart e më lart në botën e botën e televizionit. Këtë gjë ajo e di edhe vetë shumë mirë e nuk nguron ta pranojë edhe publikisht.

Po ashtu, gaforret janë të tërhequra nga uji dhe vendi më i mirë për ta ku gjejnë paqe dhe qetësi është afër detit dhe oqeanit. Kjo dëshmohet fare nga lehtë nga postimet e bukuroshes Rashel në Instagramin e saj ku pranë detit janë të shumta.

View this post on Instagram

Heaven🦋

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

😜

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Ndër të tjera, gaforret janë të forta dhe nuk druhen nga problemet. Edhe Rasheli teksa është bërë personan publik, asnjëherë se ka ulur kokën ndaj kritikave apo ofendimeve të ndjekësve por ka vazhduar rrugën drejt suksesit.

View this post on Instagram

Just do it✔️

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

Summer just started today🔥

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

/AlpeNews.al