Young Zerka është me fat! Ronela Hajati, një vajzë për shtëpi… (FOTO) – AlpeGossip
Young Zerka është me fat! Ronela Hajati, një vajzë për shtëpi… (FOTO)

Young Zerka është me fat! Ronela Hajati, një vajzë për shtëpi… (FOTO)

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të komentuara shqiptare, si për anën profesionale, këngët plot ritëm, ashtu edhe për jetën private që prej kohësh është në qendër të vëmendjes së mediave lidhja e saj me Young Zerkën të cilën Ronela e konfirmoi muajin e kaluar duke u shprehur se Zerka është i saji.

Por jo vetëm një këngëtare e suksesshme, Ronela së fundmi ka dëshmuar se është edhe një vajzë për shtëpi.

Këngëtarja ka publikuar një foto ku tregon ushqimet që kishte gatuar dhe shkruan: “Jam goxha kuzhiniere”.