Bora Zemani LARGOHET përfundimisht nga ”Digitalb”/ Ja velina seksi që i zuri vendin (FOTO) – AlpeGossip
Bora Zemani LARGOHET përfundimisht nga ”Digitalb”/ Ja velina seksi që i zuri vendin (FOTO)

Bora Zemani LARGOHET përfundimisht nga ”Digitalb”/ Ja velina seksi që i zuri vendin (FOTO)

Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e këtij lumi, shkëmbijt e thepisur që e rrethojnë, duken sikur prekin qiellin me dorë. Në lumin e Shalës gjëndet një bukuri e rrallë, ku për të cilin është e vështir të thuhet vetëm me fjalë.

Lumi i Shalës në vitet e demokracisë është bërë një destinacion turistik si për të huajt dhe vëndasit, nga ku vizitorët e shumtë e përshkruajnë si perlën e bukurive të Komanit e të Shqipërisë.