Gjëja e parë që bën në mëngjes? Përgjigjet Angela Martini (FOTO) – AlpeGossip
Gjëja e parë që bën në mëngjes? Përgjigjet Angela Martini (FOTO)

Gjëja e parë që bën në mëngjes? Përgjigjet Angela Martini (FOTO)

Klea Huta sapo ka startuar emisionin e saj më të ri “Vip Club” në “Top Channel” dhe si personazh të parë ka zgjedhur modelen e famshme shqiptare, Angela Martini.

Angela prej shumë vitesh jeton në Amerikë dhe së fundmi me bashkëshortin e saj po jetojnë në Los Anxhelos. Ka qënë moderatorja ajo që i është drejtuar Amerikës për një intervistë me modelen, ku ka zbuluar disa “sekrete” të saj.

Ndër të tjera një nga pyetjet që Klea i drejtoi modeles ishte edhe “Gjëja e parë që bën në mëngjes”?

Dhe modelja pa hezituar u përgjigj duke thënë: “Puth burrin”!