Mozzik nuk shkon në dasmën e mikut, ja pse u bë Loredana shkak – AlpeGossip
Mozzik nuk shkon në dasmën e mikut, ja pse u bë Loredana shkak

Mozzik nuk shkon në dasmën e mikut, ja pse u bë Loredana shkak

Mbrëmjen e djeshme këngëtari i njohur Enis Bytyqi i dha fund beqarisë me një dasmë që u komentua nga mediat e ku morën pjesë edhe personazhe të njohur. I ftuar ishte edhe reperi Mozzik, por ai nuk shkoi në dasmë.

Me një postim në Instastory, Mozzik i kërkon falje Enisit dhe i uron gjithë të mirat. “Urime martesa vellai im i dashur. M’fal per mungesen ne dasme. Te uroj gjithe te mirat ne jete”, shkruan Mozzik.

Mediat kosovare shkruajne se shkak i mos shkuarjes së Mozzik në dasmën e mikut të tij, ishte Loredana e cila festonte ditëlindjen.