NGA TË BRENDSHMET NË SKENË TEK LEMZA/ Momentet kur vip-at janë turpëruar “live” – AlpeGossip
NGA TË BRENDSHMET NË SKENË TEK LEMZA/ Momentet kur vip-at janë turpëruar “live”

NGA TË BRENDSHMET NË SKENË TEK LEMZA/ Momentet kur vip-at janë turpëruar “live”

Shpesh nëpër emisioni live ka edhe të papritura duke krijuar shpeshherë situata qesharake dhe të sikletshme.

Edhe vip-at shqiptar nuk i kanë shpëtuar dot këtyre momenteve pikante, nga moderatorët tek këngëtarët.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga videot e personazheve të njohur, të cilat janë bërë virale nëpër rrjetet sociale.

Ori Nebiaj

Moderatorja e njohur e Ori Nebiaj  është përballur me një situatë të sikletshme para publikut, sapo ka nisur emisionin e mëngjesit.
Kolegu i saj, Isli Islami, i ka vendosur në studio një audio të regjistruar teksa Ori këndonte për qejfin e saj gjatë momenteve kur ata vendosnin këngë në emision.

E befasuar, ajo ka nisur të qeshë dhe është turpëruar nga regjistrimet ku stonon, duke u përpjekur të sqarojë situatën.

Ledri Vulaj

Këngëtari Ledri Vula ka postuar një video në Instagram e cila ka ngjallur shumë komente dhe të qeshura.

Si rrallëherë, Ledri ka marrë një “dhuratë” nga një fanse e cila i ka hedhur reçipetat në skenë teksa këndonte.

View this post on Instagram

Mashalla shum bukur 🤭😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Besa Kokëdhima

Gjatë xhirimeve këngëtares i ka ndodhur një incident dhe është rrëzuar duke rënë në tokë. Mesa duket takat e larta e kanë penguar Besën dhe kjo ka bërë që të 4 të shpërthejnë shpërthejnë në gaz.

View this post on Instagram

🙈😂 #voa6 #backstage

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Pranvera Borakaj

Moderatorja Pranvera Borakaj e cila drejton emisionin e mëngjësit ‘7pa 5’ në njërën prej puntatavë të fundit të emisionit, teksa prisnin të lidheshin në Skype, moderatoren e ka kapur keq e qeshura.

Video ku ajo shfaqet duke qeshur bëri  xhiron në rrjetit.

Drini Zeqo

Gazetarine  njohur  gjatë një transemtimi live e zë lemza. Video shkaktoi shumë të qeshura dhe u bë virale nëpër rrjete.

AlpeNews.al