U tha lart e poshtë se ishte shtatzënë, Xhensila Myrtezaj thotë të vërtetën përpara kamerave, tregon… (FOTO) – AlpeGossip
U tha lart e poshtë se ishte shtatzënë, Xhensila Myrtezaj thotë të vërtetën përpara kamerave, tregon… (FOTO)

U tha lart e poshtë se ishte shtatzënë, Xhensila Myrtezaj thotë të vërtetën përpara kamerave, tregon… (FOTO)

Xhensila Myrtezaj ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private, ku vetëm pak ditë më parë u përhap me shpejtësi një lajm se ajo është shtatzënë, lajm të cilin e mohoi më vonë motra e Besit dhe vetë Xhensila.

 

Teksa ndodhej në një event, këngëtarja për “Thumb” tregoi barkun para kamerave duke u shprehur se nuk është shtatzënë.

“Këtë vit? Po ku e di unë? Jo, jo s’kemi gjë nga universi ende”, tha Xhensila.

“Ja, petë, është thjesht efekti i bluzës”, shtoi këngëtarja.