Aspak e tonifikuar por me strija në këtë pjesë të trupit, Kim Kardashian bëhet objekt thashethemesh[FOTO] – AlpeGossip
Aspak e tonifikuar por me strija në këtë pjesë të trupit, Kim Kardashian bëhet objekt thashethemesh[FOTO]

Aspak e tonifikuar por me strija në këtë pjesë të trupit, Kim Kardashian bëhet objekt thashethemesh[FOTO]

Së fundmi ylli i showbizz-it ndërkombëtar Kim Kardashian është fotografuar në Los Angelos.

E veshur me një kostum të zi duke rikthyer paksa në vëmendje një modë klasike, Kim K ka shkëlqyer në paraqitjen e saj të cilën e zbukuronte edhe më shumë kordelja e zezë që i jepte një pamje të ndryshme nga sa jemi mësuar ta shohim Kimi K.

Edhe pse kostumi ka qenë goxha i favorshëm për të ekspozuar gjoksin e saj një detaj i ri që është kthyer në burim diskutimi dhe thashethemesh është fakti i formës së gjoksit të Kimit.

Në Instagram modelja shpesh na tregon se ka linja vërtet bombastike por ndoshta pas lindjes së fëmijës gjoksi i Kim Kardashian nuk është dhe aq në super formë.

Me të drejtë do pyesni po Kimi përdor photoshop në fotot e Instagramit apo realisht nuk është në top formën e saj që pas lindjes?

Vlerësojeni vetë si të doni, por diçka është e qartë, Kim nuk është dhe aq në formën e seks simbolit që të gjithë e njohin.