“KIARA SHKON ME KRISTIN”/ Banorët ngacmojnë Luizin dhe ai “çmendet” (VIDEO) – AlpeGossip
“KIARA SHKON ME KRISTIN”/ Banorët ngacmojnë Luizin dhe ai “çmendet” (VIDEO)

“KIARA SHKON ME KRISTIN”/ Banorët ngacmojnë Luizin dhe ai “çmendet” (VIDEO)

Jo vetëm Luizi mund të “luajë” me banorët në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2.

Olta dhe Kejvina i thanë atij se një lidhje mes Kristit dhe Kiarës do të funksiononte. Luizit i duket e paimagjinueshme, përderisa Kiara nuk po pranon të ketë diçka me vetë atë.

Olta: “Unë s’e imagjinoj dot Kiarën me Kristin”.

Kejvina: “O xheloz, Kristi është yll”.

Olta: “Kristi i përshtatet Kiarës shumë si tip, të dy”.

Kiara ndodhej e pranishme, ndërsa shoqëronte me të qeshura bisedën e tre banorëve të shtëpisë.

VIDEO