PO BËN NAMIN/ Koleksioni i Rihanës është kombinimi më i mirë i dy gjinive (FOTO) - AlpeGossip
PO BËN NAMIN/ Koleksioni i Rihanës është kombinimi më i mirë i dy gjinive (FOTO)

PO BËN NAMIN/ Koleksioni i Rihanës është kombinimi më i mirë i dy gjinive (FOTO)

Kolesksioni i debutimit të Rihanës  është një dashuri më vete dhe po rezulton një sukses  për këngëtaren.

Koleksioni inaugurues i këngëtarit Fenty është projektuar për të gjitha femrat të cilat adhurojn stilin mashkullor por kjo nuk do të thotë që pjesa tjetër e vajzave nuk do gjejë veten.

Frymëzuar nga stili i saj personal, pika e parë e Fenty-it kombinon stilin  mashkullore me trupin femëror për të krijuar një seri xhufkash me shpatulla të mprehtë, bluza të pambukut me supë dhe jakë të ekzagjeruar, pantallona të gjera dhe xhins. Gjithashtu detaj që e kthen gjithë këtë stil mashkullor në femëror është korseja tek beli.

Shihni koleksionin i cili  është kryefjala e mediave botërore këto ditë.