FESTIVALI I CANNES 2019/ Veshjet më të bukura të vip-ave që kaluan në tapetin e kuq - AlpeGossip
FESTIVALI I CANNES 2019/ Veshjet më të bukura të vip-ave që kaluan në tapetin e kuq

FESTIVALI I CANNES 2019/ Veshjet më të bukura të vip-ave që kaluan në tapetin e kuq

Për vite me radhë, festivali i “Kanës” ka ofruar veshje përrallore, vip-at kanë zgjedhur gjithmonë tendencat më “IN” për të shkëlqyer në tapetin e kuq.

Në datën 14 maj ka filluar nata e festivalit ku edhe artist shqiptar parakaluan në tapetine kuq. Ditën e djeshme kanë kaluar yje të tjerë të njohur mes tyre dhe Dua Lipa.

Duket se disa prej vip-eve  kanë tërhequr më shumë vëmendje nga të gjitha netët ku veshjet e tyre kanë qenë më të komentuarat

Këto janë disa nga veshjet më të mira sipas “Elle”.