Bleona po xhiron videoklipin ama bleta i “prish” gjithçka: A duhet ta mbaj apo… (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
Bleona po xhiron videoklipin ama bleta i “prish” gjithçka: A duhet ta mbaj apo… (VIDEO+FOTO)

Bleona po xhiron videoklipin ama bleta i “prish” gjithçka: A duhet ta mbaj apo… (VIDEO+FOTO)

Prej disa ditësh Bleona Qereti ka njoftuar se po përgatitet për të publikuar videoklipin e saj më të ri e që po pritet me entuziasëm nga fansat.

Me postimet e saj në Instagram, Bleona ka zbuluar disa nga pamjet me të cilat do shfaqet në klip duke ngjallur kështu edhe më shumë kuriozitet.

Por sot teksa xhironte një pjesë të klipit, këngëtares i ka ndodhur një e papritur.

Në videon e postuar në Instagram, Bleona shihet duke kënduar para kamerës kur një bletë i vjen vërdallë dhe sapo i shkon drejt fytyrës, këngëtarja largohet e lëviz duart.

“Ta mbaj bletën në editimin përfundimtar të klipit?”, pyet Bleona fansat.

Should I keep the 🐝 on the final edit? #beedrama

A post shared by Bleona (@bleona) on