VAJZA E MADONNËS SHFAQET E PADEPILUAR NË SFILATË/ U përgjigjet kritikave me gishtin e mesit (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA E MADONNËS SHFAQET E PADEPILUAR NË SFILATË/ U përgjigjet kritikave me gishtin e mesit (FOTO)

VAJZA E MADONNËS SHFAQET E PADEPILUAR NË SFILATË/ U përgjigjet kritikave me gishtin e mesit (FOTO)

E çuditshme dhe përtej normales, e bija e Madonës sfilon në javën e modës në New York dhe i lë të gjithë pa fjalë.

Lourdes Leon është prezantuar në pasarelën e Gypsy Sport me një look shumë të guximshëm: topless i mbuluar nga zinxhirë dhe guacka, xhinse të grisura me bel poshtë të cilat rrëshqisnin dhe bënin të dukeshin fare mirë të brendshmet e zeza dhe këmbët e padepiluara.

Kritikave u është përgjigjur me gishtin e shkruar dhe fjalinë ‘Mama’s girl’ (Vajza e mamit)

Një sfilatë alternative e bërë nga topless, piercing, tatuazhe dhe paraqitje që nuk kalonin pa rënë sy. Kjo ishte zgjedhja e bijës 21 vjeçare të superstarit, e cila edhe një herë surprizoi me ekstravagancën e saj.