PA SHPENZIME/ Si të visheni këtë Halloween sipas shenjës së horoskopit – AlpeGossip
PA SHPENZIME/ Si të visheni këtë Halloween sipas shenjës së horoskopit

PA SHPENZIME/ Si të visheni këtë Halloween sipas shenjës së horoskopit

Halloween po afron dhe nëse nuk e keni menduar ende se çfarë të vishni për ditën më të frikshme të vitit ne ju sjellim disa ide, që mbi të gjitha janë pa shumë shpenzime (për të mos thënë fare) e mund t’i sajoni me rrobat që keni në dollap.

 

 

Dashi 

Demi 

Binjakët

Gaforrja

Luani

Virgjëresha

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit