NJË TJETËR SHQIPTARE SHKËLQEU NË SANREMO/ Dua Lipa shkundi skenën e festivalit – AlpeGossip
NJË TJETËR SHQIPTARE SHKËLQEU NË SANREMO/ Dua Lipa shkundi skenën e festivalit

NJË TJETËR SHQIPTARE SHKËLQEU NË SANREMO/ Dua Lipa shkundi skenën e festivalit

Pas moderatores Alketa Vejsiu, që prezantoi mbrëmë në Sanremo një tjetër shqiptare na ka bërë krenarë. Këtë mbrëmje këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa është ngjitur në skenën e festivalit prestigjioz dhe ka dhuruar një performancë të jashtëzakonshme.

Dua ishte e ftuara speciale e natës së katërt në festival. Ajo këndoi këngën “Don’t start now” dhe ndezi skenën e Sanremos!

Këngëtarja u shfaq e veshur me një veshje lëkure të zezë që e nxirrte shumë tërheqëse dhe me flokë të kapura.