ZHVESHUR DHE DUKE BËRË SPARKATËN/ Bebe Rexha ”tërbon” fansat për 30 vjetorin e saj (FOTO) – AlpeGossip
ZHVESHUR DHE DUKE BËRË SPARKATËN/ Bebe Rexha ”tërbon” fansat për 30 vjetorin e saj (FOTO)

ZHVESHUR DHE DUKE BËRË SPARKATËN/ Bebe Rexha ”tërbon” fansat për 30 vjetorin e saj (FOTO)

Bebe Rexha ‘thyen’ limitet për ditëlindjen e 30-të, bën sparkatën gjysmë e zhveshur dhe tërbon rrjetin

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha vazhdon të suprizojë fansat, kësaj here për ditëlindjen e saj.

Ajo publikoi një këngë dedikuar 30-vjetorit të lindjes, por mesa duket ylli i muzikës ‘pop’ nuk është mjaftuar me kaq.

Bebe ka çmendur fansat me një foto të publikuar në ‘Instagram’, ku tregon sesi e feston ditëlindjen.

Topless dhe me tanga duke bërë spërkatën, ku në të njëjtën kohë bën edhe make-up, këngëtarja është shfaqur shumë seksi.

Image